Sada andělů

Kód: 1080
430 Kč
Na dotaz

Nemůžete se rozhodnout, zda koupit většího či menšího anděla? Vyřešíme toto dilema za vás a nabízíme vám oba v této sadě. Andělé jako poslové míru pomohou nastolit klid a pokoj ve vaší domácnosti, můžete se na ně obráti v těžkých chvílích s prosbou nebo tichou motlitbou

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemůžete se rozhodnout, zda koupit většího či menšího anděla? Vyřešíme toto dilema za vás a nabízíme vám oba v této sadě. Andělé jako poslové míru pomohou nastolit klid a pokoj ve vaší domácnosti, můžete se na ně obráti v těžkých chvílích s prosbou nebo tichou motlitbou. Anděly můžete pověsit na zeď, na provázek do prostoru nebo jen tak opřít na polici.

Andělé jsou další z řady krásných kameninových výrobků z Tupes. Kombinujte s dalšími výrobky a vytvořte originální dárky k narozeninám, Vánocům, křtinám či promocím. Na přání lze také anděly opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.
Výška 26 a 29 cm

Kameninové výrobky jsou velmi pevné a odolné, mají podobné vlastnosti jako porcelán. Je vhodná pro užití v interiéru i exteriéru, její životnost je velmi dlouhá. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: