Malovaný keramický zvonek

Kód: 1118
160 Kč
Na dotaz

Barevný keramický zvoneček, který svým tvarem připomíná sukénku slovácké tanečnice. Potřebujete kávu nebo občerstvení pro návštěvu? Buďte styloví a zazvoňte! Zvoneček je malovaný typickým motivem červené slovácké růže, spodní okraj je zdoben žlutou konturou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevný keramický zvoneček, který svým tvarem připomíná sukénku slovácké tanečnice. Potřebujete kávu nebo občerstvení pro návštěvu? Buďte styloví a zazvoňte! Zvoneček je malovaný typickým motivem červené slovácké růže, spodní okraj je zdoben žlutou konturou. Můžete s ním ozdobit poličku či vitrínu svého obývacího pokoje nebo provléct mašli a zavěsit do prostoru.

Zvoneček je skvělým dárkem pro babičku či sousedku, ohromíte i kolegyni v práci. Tento originální dárek může být prvním nebo dalším z řady tupeské keramiky. Kombinujte a objevujte nepřeberné možnosti. Na přání lze také zvoneček opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Výška 9 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: