Džbán štíhlý

Kód: 603
746 Kč
Skladem

Tento ručně malovaný štíhlý džbán, který je zdoben červenou slováckou růží, Vám prostě nesmí chybět! V letních horkých dnech si můžete ve džbánku připravit Vaši oblíbenou limonádu s ledem, ba naopak v zimních časech se hodí příprava horkého čaje pro Vaši rodinu či přátelé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento ručně malovaný štíhlý džbán, který je zdoben červenou slováckou růží, Vám prostě nesmí chybět! V letních horkých dnech si můžete ve džbánku připravit Vaši oblíbenou limonádu s ledem, ba naopak v zimních časech se hodí příprava horkého čaje pro Vaši rodinu či přátelé. Džbán je zdoben tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce. Neváhejte a objednávejte na našem e-shopu!

Výška džbánu: 20 cm

Malovaný džbánek je skvělým dárkem pro Vaše blízké.  Na přání lze džbán opatřit jménem nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Džbánek je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typických pro Moravu. Teplota výpalku je 960 –980 °C. Džbánek je glazovaný základní glazurou a dekorovaný štětci, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: