Malovaný džbánek

Kód: 705
383 Kč
Skladem

Výška 13 cm. Udělejte si doma svoji oblíbenou limonádu v tomhle překrásném, ručně malovaném džbánku. Džbán je zdoben tradičními slováckými vzory. Hezky se bude vyjímat na Vaší polici, či na Vašem jídelním stole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Udělejte si doma svoji oblíbenou limonádu v tomhle překrásném, ručně malovaném džbánku. Džbán je zdoben tradičními slováckými vzory. Hezky se bude vyjímat na Vaší polici, či na Vašem jídelním stole. Kupujte tento nádherný kousek s dokonale namalovanou slováckou růží na našem e-shopu. Tupeská keramika Vás prostě ohromí a dodá Vašemu domovu ten správný šmrnc! Keramiku lze mýt v myčce.

Malovaný džbánek je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze džbán opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška džbánu je 13 cm.

Džbánek je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 -–980 °C. Džbánek je glazovaný základní glazurou a malovaný štětcem, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: