Aroma lampa baňatá

Kód: 714
498 Kč
Skladem

Výška s víčkem 15 cm. Baňatá aroma lampa  je nádhernou dekorací do Vašeho bytu, či domu, skvěle se bude vyjímat na Vaši polici. Dejte do ní vonnou svíčku a nechte se unést příjemnou atmosférou, užijte si svůj relax na plno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baňatá aroma lampa  je nádhernou dekorací do Vašeho bytu, či domu, skvěle se bude vyjímat na Vaši polici. Dejte do ní vonnou svíčku a nechte se unést příjemnou atmosférou, užijte si svůj relax na plno. Podtrhujte rustikální styl nábytku na který je radost pohledět. Aroma lampa je zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovená a malovaná lampa je oblíbená jako dárek pro vaše blízké. Lampa je zdobena tradičními slováckými vzory s modrou růží. Na přání lze lampu opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška s víčkem je 15 cm.

Keramická lampa je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Keramická lampa je glazována základní glazurou a malována štětci, technikou do syrové glazury.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: