Hrnek baňatý 0,25l

Kód: 615
287 Kč
Skladem

Výška 7,5 cm, objem 0,25l. Tento skvostný baňatý ručně malovaný hrnek Vám doma nesmí chybět!  Barevně malovaný hrnek Vás okouzlí svou precizní prací a také ručně malovanou, slováckou růží. Je úžasným doplňkem do Vašeho obydlí, nebo jako ozdoba na polici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento skvostný baňatý ručně malovaný hrnek Vám doma nesmí chybět!  Barevně malovaný hrnek Vás okouzlí svou precizní prací a také ručně malovanou, slováckou růží. Je úžasným doplňkem do Vašeho obydlí, nebo jako ozdoba na polici. Také se hezký hodí k Vašemu rustikálnímu stylu  nábytku. Hrnek je zdoben tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce. Neváhejte a objednejte právě teď!

Ručně zhotovený a malovaný hrníček je oblíbený, originální dárek. Je zdoben tradičními slováckými vzory. Na přání lze hrníček opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Keramický hrnek lze použít k běžnému užívání jako na kávu, čaj, nebo jako dekorace.

Výška 7,5 cm, objem 0,25l.

Hrnek je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Hrnek je glazovaný základní glazurou a malovaný štětci, technikou do syrové glazury.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 27.12.2021
Jsem moc spokojená. Objednala jsem už podruhé a objednala bych znova. Mému přání o rychlé doručení také vyhověli. Jsou skvělí! A hrníčky se všem moc líbily.
5
AA Avatar autora | 19.12.2020
dárek k Vánocům, určitě se bude líbit.
5
SB Avatar autora | 9.9.2019
Hrníček je krásný! Slečna obdarovaná byla taky velmi spokojená. Též chci velmi poděkovat za rychlé dodání, které mi vytrhl trn z paty! Moc děkuju!