Hrnek baňatý - modrý

Kód: 609
345 Kč
Skladem

Výšky 10 cm, objem 0,5l modrý. Jste vášnivým sběratelem keramiky nebo si potrpíte na stylové kuchyňské vybavení? Pokud ano, jste na správném místě! Tento okouzlující modrý, baňatý, ručně malovaný hrníček je skvělým doplňkem do Vašeho domu či bytu, úžasně se bude vyjímat na Vaší poličce či na jiném kusu nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste vášnivým sběratelem keramiky nebo si potrpíte na stylové kuchyňské vybavení? Pokud ano, jste na správném místě! Tento okouzlující modrý, baňatý, ručně malovaný hrníček je skvělým doplňkem do Vašeho domu či bytu, úžasně se bude vyjímat na Vaší poličce či na jiném kusu nábytku. A také hezky podtrhne rustikální styl Vašeho nábytku. Slouží nejen jako dekorace, je určen i pro běžné užití. Keramiku lze mýt v myčce. 

Ručně zhotovený a malovaný hrníček je oblíbený, originální dárek. Hrníček je zdoben tradičními slováckými vzory. Na přání lze hrníček opatřit jménem nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky. 

Keramický hrnek lze použít k běžnému užívání jako hrnek na kávu, čaj nebo jako dekorace.

Výšky 10 cm, objem 0,5l žlutý.

Hrnek je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typických pro Moravu. Teplota výpalku je 960 –980 °C. Hrnek je glazovaný základní glazurou a dekorovaný štětci, technikou do syrové glazury.

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DR Avatar autora | 3.5.2024
Nádherná věc. Člověk neví co by si vybral.