Hrnek baňatý - žlutý

Kód: 612
345 Kč
Skladem

Výšky 10 cm, objem 0,5l žlutý. Máte rádi žlutou barvu, nebo zrovna hledáte vhodný doplněk do Vašeho domova? Pokud ano, určitě se Vám bude zamlouvat tento baňatý  ručně malovaný hrnek, který zdobí tradiční slovácká růže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi žlutou barvu, nebo zrovna hledáte vhodný doplněk do Vašeho domova? Pokud ano, určitě se Vám bude zamlouvat tento baňatý  ručně malovaný hrnek, který zdobí tradiční slovácká růže. Ozdobte si svůj domov, tímto okouzlujícím hrníčkem. Slouží nejen jako dekorace, je určen i pro běžné užití. Keramiku lze mýt v myčce. 

Ručně zhotovený a malovaný hrníček je oblíbený, originální dárek. Hrníček je zdoben tradičními slováckými vzory. Na přání lze hrníček opatřit jménem nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky. 

Keramický hrnek lze použít k běžnému užívání jako hrnek na kávu, čaj nebo jako dekorace.

Výšky 10 cm, objem 0,5l žlutý.

Hrnek je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typických pro Moravu. Teplota výpalku je 960 –980 °C. Hrnek je glazovaný základní glazurou a dekorovaný štětci, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: