Hrnek s podšálkem

Kód: 1018
364 Kč
Skladem

Honek s podšálkem patří do čajové soupravy. Hrnek s podšálkem patří do čajové soupravy. Je malovaný zelenou barvou s hnědými konturami. Ručně malovaný hrnek s podšálkem se hezky bude vyjímat na Vaší poličce, navozuje tu správnou atmosféru domova na venkově.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrnek s podšálkem patří do čajové soupravy. Je malovaný zelenou barvou s hnědými konturami. Ručně malovaný hrnek s podšálkem se hezky bude vyjímat na Vaší poličce, navozuje tu správnou atmosféru domova na venkově. Podtrhuje rustikální styl nábytku, na který je radost pohledět. Překvapte své smysly hrnkem dobré kávy nebo čaje? Hrnek i šálek slouží nejen jako dekorace, je určen i pro běžné užití. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovený a malovaný hrníček je úžasným dárkem pro členy rodiny či Vaše přátelé. Hrníček je zdoben tradičními slováckými vzory. Na přání lze hrníček opatřit jménem nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky. 

Keramický hrnek lze použít k běžnému užívání jako hrnek na kávu, čaj nebo jako dekorace.

Výška hrnku je 6,5 centimetrů.
Šířka hrdla je 7 centimetrů.
Průměr podšálku je 11,5 centimetrů.

Objem je 0,2 l.

Hrnek je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Keramika je glazována základní glazurou a malována štětcem, technikou do syrové glazury.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ES Avatar autora | 22.7.2023
Hrneček je krásně dekorovaný a příjemný při používání. Děkuji! :-)
5
HP Avatar autora | 30.5.2023
Ano,odpovídá mým přžedstavám.Prasková
5
CR Avatar autora | 11.10.2020
Kvalitní zpracování.