Sada kořenek s ručně malovaným kořením

Kód: 1204
1 240 Kč
Momentálně nedostupné

Sada kořenek s ručně malovaným kořením je přesně to, co schází vaší kuchyni. Naštěstí vám s tím může pomoci keramika z Tupes. Kořenky jsou malované typickým motivem červené růže. Nápisy si můžete zvolit sami, takže už vždy budete mít své oblíbené koření po ruce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada kořenek s ručně malovaným kořením je přesně to, co schází vaší kuchyni. Naštěstí vám s tím může pomoci keramika z Tupes. Kořenky jsou malované typickým motivem červené růže. Nápisy i obrázky koření si můžete zvolit sami, takže už vždy budete mít své oblíbené koření po ruce.

Sada kořenek je ideálním dárkem nejen pro výtečné hospodyňky, nadchnete jistě i novomanžele, pokud jim kořenky věnujete jako svatební dar. Kombinujte a objevujte nepřeberné možnosti tupeské keramiky, vytvořte si vlastní sadu výrobků! Na přání lze také kořenky opatřit například jménem nebo jakýmkoliv popisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Výška včetně pokličky cca 10 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SJ Avatar autora | 22.4.2021
Nebyly rozbité a líbí se
5
VS Avatar autora | 28.3.2021
Jsem velice spokojena, jistě ještě objednám!
5
SJ Avatar autora | 20.2.2021
Moc spokojená, doufám, že nebudou rozbité a že budou sloužit dlouho,