Kropenka II.

Kód: 956
630 Kč
Skladem

Kropenka s madonou a Ježíškem je tím nejlepším strážcem vašeho příbytku. Kropenka bývá umístěna blízko vchodu domu a slouží majitelům jako zásobárna vždy čerstvé svěcené vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kropenka s madonou a Ježíškem je tím nejlepším strážcem vašeho příbytku. Kropenka bývá umístěna blízko vchodu domu a slouží majitelům jako zásobárna vždy čerstvé svěcené vody. Mějte svou kropenku doma i vy! Můžete ji také využít třeba jako netradiční vázu a oživit zeď květinami. Připevnit na zeď můžete hřebíčkem nebo provléct provázek a poté taktéž upevnit na zeď.

Originální výrobek potěší nejen věřící. Tímto neotřelým dárkem zcela jistě překvapíte. Na přání lze také kropenku opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce
Výška 30 cm.
Šířka 18 cm
 
Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: