Kropenka malovaná

Kód: 951
450 Kč
Skladem

Kropenka  malovaná typickou červenou slováckou růží. Růže a zase růže, tentokrát na kropence. Kropenka bývá umístěna blízko vchodu domu a slouží majitelům jako zásobárna vždy čerstvé svěcené vody. Mějte svou kropenku doma i vy! Můžete ji také využít třeba jako netradiční vázu a oživit zeď květinami. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže a zase růže, tentokrát na kropence. Kropenka bývá umístěna blízko vchodu domu a slouží majitelům jako zásobárna vždy čerstvé svěcené vody. Mějte svou kropenku doma i vy! Můžete ji také využít třeba jako netradiční vázu a oživit zeď květinami. Kropenka je malovaná typickým motivem červené růže a žlutou konturou. Připevnit na zeď můžete hřebíčkem nebo provléct provázek a poté taktéž upevnit na zeď.

Originální výrobek potěší nejen věřící. Tímto neotřelým dárkem zcela jistě překvapíte. Na přání lze také kropenku opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce
Výška 16 cm
Šírka 11 cm
 

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 18.10.2021
velmi