Likérová souprava Slovácko

Kód: 1041
1 608 Kč
Skladem

Keramická likérová souprava Slovácko, ručně malovaná. Ručně zhotovená a malovaná keramická likérová souprava. Skvěle se dá využít na výjimečné příležitosti, oslavte narozeniny se svými blízkými ulejte hostům štamprli Vaší domácí slivovice. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně zhotovená a malovaná keramická likérová souprava Slovácko. Skvěle se dá využít na výjimečné příležitosti, oslavte narozeniny se svými blízkými ulejte hostům štamprli Vaší domácí slivovice. Neváhejte a kupujte tuhle originální soupravu se slováckými vzory právě na našem e-shopu. Keramiku lze mýt v myčce.  Je zdobena tradičními slováckými vzory.

Likérová souprava Slovácko

Likérová souprava Slovácko je praktický dárek i dekorace vhodná nejen na chalupu, ale také k modernímu nábytku. Originální keramika, ručně vyrobeno dle tradičních postupů z Moravy.

Likérová souprava se skládá z:

ručně malovaného podnosu
ručně malované, modrobílé karafy
6 malých, malovaných skleniček – štamprlek
 

Likérová souprava je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Keramika je glazována základní glazurou a malována štětcem, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: