Madona s Ježíškem

Kód: 928
278 Kč
Skladem

Madona s Ježíškem. Hledáte originální dárek k narozeninám pro Vašeho blízkého, který je vášnivým sběratelem keramiky? Pokud ano, tak jste na správném místě! Ručně zhotovená modro-bílá Madona s Ježíškem je skvělou ozdobou do Vašeho domu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte originální dárek k narozeninám pro Vašeho blízkého, který je vášnivým sběratelem keramiky? Pokud ano, tak jste na správném místě! Ručně zhotovená modro-bílá Madona s Ježíškem je skvělou ozdobou do Vašeho domu. Hezký se bude vyjímat na poličce či jiném kusu nábytku. Keramika je zdobena tradičními slováckými vzory.

Obdarujte svou rodinu či blízké tímto elegantním keramickým kouskem.  Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška je 13 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika). Je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: