Amfora

Kód: 753
1 512 Kč
Skladem

Keramická amfora s uchy s motivem modré růže. Překrásná amfora, malovaná tradičním slováckým motivem modré růže s postrannímy uchy. Nejlépe vynikne ve skleněné vitríně nebo jako doplněk vaší kanceláře či jednací místnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Překrásná amfora, malovaná tradičním slováckým motivem modré růže s postrannímy uchy. Nejlépe vynikne ve skleněné vitríně nebo jako doplněk vaší kanceláře či jednací místnosti. Bude jí to slušet spolu s ozdobným talířem, hodinami, keramickými obaly na květiny, či dalšími výrobky z dílen tupeských mistrů hrnčířů.

Pokud hledáte luxusní a originální dárek pro vaše blízké nebo potřebujete milou pozornost pro vaše tuzemské i zahraniční zákazníky, tato amfora bude jistě příjemným překvapením. Na přání lze také amforu opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.
Výška 30 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ĽŠ Avatar autora | 17.9.2021
Z produktem jsem navísost spokojen -doručení včas -výborná spolupráce -výrobek vysoká kvalita a predcíznost zpracování -doporučuji i jiným zákazníkům
5
TS Avatar autora | 28.7.2021
Velmi pěkné.