Malované hodiny

Kód: 963
1 250 Kč
Skladem

Kulaté keramické hodiny malované slováckou červenou růží. Růže a zase růže! Tyto keramické hodiny jsou dalším skvělým výrobkem z dílny slováckých mistrů hrnčířů. Rozšiřují řadu výrobků s motivem červené růže, můžete tedy vybavit svou domácnost od hrnečku přes talíře, vázy až po tyto překrásné hodiny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže a zase růže! Tyto keramické hodiny jsou dalším skvělým výrobkem z dílny slováckých mistrů hrnčířů. Rozšiřují řadu výrobků s motivem červené růže, můžete tedy vybavit svou domácnost od hrnečku přes talíře, vázy až po tyto překrásné hodiny. Jasné barvy vám v kuchyni navodí tu správnou atmosféru slovácké chalupy.

Ruční keramika má svůj příběh, který nikdy neomrzí. Pořiďte novomanželům hodnotný svatební dar, který mezi ostatními vynikne svou originalitou. Na přání lze také hodiny opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Průměr 28 cm. Německý strojek Quartz, napájený tužkovou baterií. Baterie není součástí dodávky.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PP Avatar autora | 30.6.2020
Tak jako vždy jsou Vaše výrobky nádhera. Hodiny visí, květináče stojí na svých místech a hrníčky čekají na čajíček. Už se moc těším na Vaše nové výrobky
5
KM Avatar autora | 30.4.2020
Veľmi pekná práca, rýchle dodanie. Tichý strojček. Spokojnosť.
5
JP Avatar autora | 2.4.2020
Jsou pěkne a udělaly radost