Keramická váza modro bílá baňatá

Kód: 744
1 091 Kč
Skladem

Výška 24 cm. Ručně malovaná, baňatá keramická váza modro bílé barvy, zdobená tradičním slováckým vzorem. Na první pohled Vás váza upoutá nejen svou precizní malbou modrých květin, ale také dvěma ušima po stranách, které dodávají neobyčejný vzhled vázy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Ručně malovaná, baňatá keramická váza modro bílé barvy, zdobená tradičním slováckým vzorem. Na první pohled Vás váza upoutá nejen svou precizní malbou modrých květin, ale také dvěma ušima po stranách, které dodávají neobyčejný vzhled vázy. Vázu lze tedy použit jako doplněk, který se skvěle hodí k rustikálnímu stylu Vašeho nábytku.

 Ručně zhotovená váza je oblíbený, originální dárek. Na přání lze hrníček opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

 Výška vázy je 24 cm. 

Váza je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typických pro Moravu. Teplota výpalku je 960 -–980 °C. Keramická váza je glazována základní glazurou a dekorovaný štětci, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: