Keramická váza rovná

Kód: 732
900 Kč
Skladem

Výška 22 cm. Ručně malovaná, keramická váza rovná je unikátním doplňkem do Vašeho domu, která se bude skvěle vyjímat na vaši polici či obývací stěně prostě kdekoliv se Vám zalíbí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně malovaná, keramická váza rovná je unikátním doplňkem do Vašeho domu, která se bude skvěle vyjímat na vaši polici či obývací stěně prostě kdekoliv se Vám zalíbí. Dokonale podtrhuje rustikální styl nábytku na, který je radost pohledět. Keramiku lze mít v myčce. Neváhejte a objednávejte tyto jedinečné kousky právě u nás!

Ručně zhotovená a malovaná váza je oblíbený, originální dárek. Váza je zdobena tradičními slováckými vzory. Na přání lze vázu opatřit jménem nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky. 

Výška vázy je 22 cm.

Keramická váza je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typických pro Moravu. Teplota výpalku je 960 -–980 °C. Keramická váza je glazována základní glazurou a dekorovaný štětci, technikou do syrové glazury.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: