Keramická váza s vlnkou

Kód: 971
1 081 Kč
Skladem

Řezaná váza s jemnou vlnkou malovaná motivem červené růže. Střední váza baňatého tvaru, díky kterému se jen tak nepřevrhne a udrží i větší kytici. Naplňte ji třeba lučním kvítím a přineste si kousek venkova až k vám domů. Váza rozjasní váš stůl při stolování venku nebo doplní další dekorace na polici či v příborníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střední váza baňatého tvaru, díky kterému se jen tak nepřevrhne a udrží i větší kytici. Naplňte ji třeba lučním kvítím a přineste si kousek venkova až k vám domů. Váza rozjasní váš stůl při stolování venku nebo doplní další dekorace na polici či v příborníku. Bude slušet staršímu i modernímu nábytku. Váza je malovaná typickým slováckým vzorem červené růže a hrdlo zdůrazněno jemnou vlnkou. Celkový jemný dojem dotváří dírkování.

K váze na květiny můžete přidat další výrobky ve stejném dekoru nebo menší vázičku a vytvořit si tak unikátní soupravu zcela podle sebe. Kombinujte a objevujte další možnosti tupeské keramiky! Vázička je ideálním dárkem zejména pro milovníky květin nebo si ji kupte jen tak pro radost. Na přání lze také vázu opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.
Výška 20 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: