Keramická vázička

Kód: 972
536 Kč
Skladem

Menší vázička malovaná červenou růží s jemnou řezbou. Nechejte se okouzlit dalším výrobkem z dílen slováckých mistrů hrnčířů. Bude v ní hezky vypadat kytička slaměnek, fialek nebo jakýchkoliv menších kvítků. Vázička rozjasní váš stůl a vytvoří domácí pohodu nebo skvěle ozdobí polici či jiný kousek nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechejte se okouzlit dalším výrobkem z dílen slováckých mistrů hrnčířů. Bude v ní hezky vypadat kytička slaměnek, fialek nebo jakýchkoliv menších kvítků. Vázička rozjasní váš stůl a vytvoří domácí pohodu nebo skvěle ozdobí polici či jiný kousek nábytku. Je skvělým doplňkem vašeho obýváku nebo kuchyně, slušet bude staršímu i modernímu nábytku. Váza je malovaná typickým slováckým vzorem červené růže a hrdlo zdůrazněno jemnou vlnkou. Celkový jemný dojem dotváří dírkování.

K váze na květiny můžete přidat další výrobky ve stejném dekoru nebo větší vázu a vytvořit si tak unikátní soupravu zcela podle sebe. Kombinujte a objevujte další možnosti tupeské keramiky! Vázička je ideálním dárkem zejména pro milovníky květin nebo si ji kupte jen tak pro radost. Na přání lze také vázičku opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.
Výška 13 cm.
Šířka 10 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 19.6.2022
BYL JSEM SPOKOJEN - VELICE SE MI LÍBÍ !