Řezaná váza s vlnkou

Kód: 918
1 589 Kč
Skladem

Řezaná váza s jemnou vlnkou na horním okraji. Krásná, modro-bílá řezaná váza s jemnou vlnkou na horním okraji je úžasnou ozdobou pro Váš domov. Utrhněte si na zahrádce své oblíbené květiny a dejte si je do téhle úžasné, ručně malované vázy, kterou zdobí modrá slovácká růže. Váza se bude hezky vyjímat na konferenčním stolku, či na poličce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná, modro-bílá řezaná váza s jemnou vlnkou na horním okraji je úžasnou ozdobou pro Váš domov. Utrhněte si na zahrádce své oblíbené květiny a dejte si je do téhle úžasné, ručně malované vázy, kterou zdobí modrá slovácká růže. Váza se bude hezky vyjímat na konferenčním stolku, či na poličce. Neváhejte a objednávejte na našem e-shopu. Váza je zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovená, malovaná váza je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze vázu opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška vázy je 22 centimetrů. 
Průměr hrdla je 11 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: