Váza 10 cm

Kód: 849
306 Kč
Skladem

Baňatá vázička malovaná vzorem červené růže. Tato baňatá vázička je dalším výrobkem z dílen slováckých mistrů hrnčířů. Bude v ní hezky vypadat kytička slaměnek, fialek nebo jakýchkoliv menších kvítků. Vázička rozjasní váš stůl a vytvoří domácí pohodu nebo skvěle ozdobí polici či jiný kousek nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato baňatá vázička je dalším výrobkem z dílen slováckých mistrů hrnčířů. Bude v ní hezky vypadat kytička slaměnek, fialek nebo jakýchkoliv menších kvítků. Vázička rozjasní váš stůl a vytvoří domácí pohodu nebo skvěle ozdobí polici či jiný kousek nábytku. Je skvělým doplňkem vašeho obýváku nebo kuchyně, slušet bude staršímu i modernímu nábytku. Váza je malovaná typickým slováckým vzorem červené růže a hrdlo je zdobeno žlutou konturou.

K váze na květiny můžete přidat další výrobky ve stejném dekoru a vytvořit si tak unikátní soupravu zcela podle sebe. Kombinujte a objevujte další možnosti tupeské keramiky! Vázička je ideálním dárkem zejména pro milovníky květin nebo si ji kupte jen tak pro radost. Na přání lze také vázičku opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.
Výška 10  cm.
Průměr 11 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: