Váza 25 cm

Kód: 1049
1 129 Kč
Skladem

Tuto vázu chce mít doma každý! Čistá bílá váza s modrým malováním je klasika, která se nikdy neomrzí. Zmzlá růže vám bude ráda dělat společnost v každém ročním období. Váza je malovaná typickým slováckým vzorem modré růže a hrdlo je zdobeno jemnou vlnkou s modrou konturou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuto vázu chce mít doma každý! Čistá bílá váza s modrým malováním je klasika, která se nikdy neomrzí. Zmzlá růže vám bude ráda dělat společnost v každém ročním období. Váza je malovaná typickým slováckým vzorem modré růže a hrdlo je zdobeno jemnou vlnkou s modrou konturou. Její baňatý tvar napovídá, že se jedná o robustní kousek, takže se nemusíte bát, že by se převrhla.

K váze na květiny můžete přidat další výrobky ve stejném dekoru nebo menší vázu a vytvořit si tak unikátní soupravu zcela podle sebe. Kombinujte a objevujte další možnosti tupeské keramiky! Váza je ideálním dárkem zejména pro milovníky květin, hodí setaké  jako originální narozeninový dar. Na přání lze také vázu opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.
Výška 25 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
GV Avatar autora | 6.2.2020
krásná váza :)