Váza řezaná 3 krajky

Kód: 919
1 589 Kč
Skladem

Jemně řezaná váza. Jemně řezaná váza je ozdobená třemi skvostnými krajkami. Je to velmi pěkná dekorace na velký konferenční stůl, nebo také na jídelní stůl. Nebo se bude skvěle vyjímat na okenním parapetu ve Vaší kuchyni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemně řezaná váza je ozdobená třemi skvostnými krajkami. Je to velmi pěkná dekorace na velký konferenční stůl, nebo také na jídelní stůl. Nebo se bude skvěle vyjímat na okenním parapetu ve Vaší kuchyni. Je také dokonalým doplňkem k rustikálnímu stylu Vašeho nábytku. Keramiku lze mýt v myčce. Lze použit v mikrovlnné troubě.

Výška vázy je 25 centimetrů.

Ručně zhotovená, malovaná váza je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze vázu opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika). Je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: