Váza řezaná - velká

Kód: 969
1 589 Kč
Skladem

Velká řezaná váza s jemnou vlnkou na horním okraji malovaná slováckou červenou růží. Velká váza, která snese opravdu hodně. Její baňatý tvar napovídá, že se jedná o robustní kousek, takže se nemusíte bát, že by se převrhla. Udrží velkou kytku, třeba narozeninový pugét i s přáníčkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká váza, která snese opravdu hodně. Její baňatý tvar napovídá, že se jedná o robustní kousek, takže se nemusíte bát, že by se převrhla. Udrží velkou kytku, třeba narozeninový pugét i s přáníčkem. Vhledem k její velikosti si určitě  zaslouží větší prostor, který bude majestátně reprezentovat. Slušet bude staršímu i modernímu nábytku. Váza je malovaná typickým slováckým vzorem červené růže a hrdlo zdůrazněno jemnou vlnkou. Celkový jemný dojem dotváří dírkování.

K váze na květiny můžete přidat další výrobky ve stejném dekoru nebo menší vázu a vytvořit si tak unikátní soupravu zcela podle sebe. Kombinujte a objevujte další možnosti tupeské keramiky! Váza je ideálním dárkem zejména pro milovníky květin, ale zcela jistě s ní ohromíte zahračniční návštěvu. Na přání lze také vázu opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.
Výška 25 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: