Vázička řezaná - malá

Kód: 937
536 Kč
Skladem

Malá baňatá vázička s jemnou řezbou a rovným hrdlem. Malá modro-bílá baňatá vázička s jemnou řezbou a rovným hrdlem je malovaná typickým vzorem pro Tupesy - slováckou růží. Úžasně se bude vyjímat na jídelním stole či konferenčním stolku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá modro-bílá baňatá vázička s jemnou řezbou a rovným hrdlem je malovaná typickým vzorem pro Tupesy - slováckou růží. Úžasně se bude vyjímat na jídelním stole či konferenčním stolku. Udělejte si radost, dejte si do vázy vaše oblíbené květiny a vyzdobte tak své obydlí letním nádechem čerstvými květinami. Keramika j zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce.

Obdarujte svou rodinu, či blízké touto elegantní ručně malovanou vázičkou.  Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci.

Výška vázičky je 12 centimetrů.
Šířka je 11 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: