Vázička s vlnkou - jemný řez

Kód: 179
536 Kč
Skladem

Malá modrobílá vázička. Malá, okouzlující, modrobílá vázička s jemnou řezbou je malovaná typickým vzorem pro Tupesy - slováckou růží. Chybí Vám doma malá váza na květiny? Pokud ano, jste na správném místě! Úžasně se hodí na drobnější květiny, které jste si sami vypěstovali nebo zakoupili v květinářství. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá, okouzlující, modrobílá vázička s jemnou řezbou je malovaná typickým vzorem pro Tupesy - slováckou růží. Chybí Vám doma malá váza na květiny? Pokud ano, jste na správném místě! Úžasně se hodí na drobnější květiny, které jste si sami vypěstovali nebo zakoupili v květinářství. Oživte Vaše obydlí slováckým létem, zakupte u nás tuto famózní vázičku. Váza je zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovená, malovaná váza je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze vázu opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška vázičky je 13 centimetrů.

Šířka vázičky je 10 centimetrů.

 Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: