Máslenka zeleno bílá

Kód: 1052
Novinka
Značka: val
498 Kč
Skladem

Tento originální kousek keramiky nesmí chybět ve vaší lednici. Ukryje kostku másla tak, že po vytažení nebude příliš tuhá k namazání na pečivo a navíc zabrání tomu, aby máslo natáhlo nežádoucí pachy z ledničky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento originální kousek keramiky nesmí chybět ve vaší lednici. Ukryje kostku másla tak, že po vytažení nebude příliš tuhá k namazání na pečivo a navíc zabrání tomu, aby máslo natáhlo nežádoucí pachy z ledničky. Skvěle doplní další výrobky ve stejném dekoru, třeba mléčenku či kořenky.

Tímto nevšedním kouskem keramiky potěšíte zejména praktické hospodyňky, pokud nevíte co k narozeninám pro maminku či babičku, máslenkou rozhodně neděláte chybu. Na přání lze také máslenku opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 30.3.2022
na obrázku má podtácek vlnitý okraj, doručeno s rovným okrajem