Kříž

Kód: 155
278 Kč
Skladem

Kříž s motivy květin. Ručně zhotovený keramický křížek s letními motivy květin, si můžete zavěsit na zeď kamkoliv budete chtít. Udělejte si radost touhle překrásnou keramikou a objednávejte právě na našem e-shopu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně zhotovený keramický křížek s letními motivy květin, si můžete zavěsit na zeď kamkoliv budete chtít. Udělejte si radost touhle překrásnou keramikou a objednávejte právě na našem e-shopu. Křížek je zdoben tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovený malovaný křížek je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze křížek opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška kříže je 20 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou a dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KK Avatar autora | 14.11.2022
Křížek jsme pořídili na chalupu, jsme spokojeni