Křížek

Kód: 1003
230 Kč
Skladem

Jemně malovaný keramický křížek. Tento nenápadný křížek může zdobit vchod vašeho domu nebo si jej můžete pověsit na místo, které máte stále na očích. Vyniká svou jednoduchou krásou, připomínající čistotu a pokoru. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento nenápadný křížek může zdobit vchod vašeho domu nebo si jej můžete pověsit na místo, které máte stále na očích. Vyniká svou jednoduchou krásou, připomínající čistotu a pokoru. Bílý podklad zdobí jemná zelená kresba, typický habánský motiv. Připevnit na zeď můžete hřebíčkem nebo provléct provázek a poté taktéž upevnit na zeď.

Originální výrobek potěší nejen věřící, skvěle se hodí také jako dárek novomanželům do nového domu. Na přání lze také křížek opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce

Výška 15 cm
Šířka 10 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KK Avatar autora | 7.10.2019
Moc pěkný křížek, byl doručen rychle a bezpečně zabalen. Děkuji!