Prasátko pro štěstí

Kód: 128
168 Kč
Na dotaz

Prasátko pro štěstí se vzory rudé růže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přemýšlíte jaký originální dárek koupit babičce, vnučce, nebo svým rodičům k narozeninám, či pod stromeček? Už nemusíte! Toto roztomilé prasátko pro štěstí se vzory rudé růže je ten správný dárek, který zaručené potěší. Prasátko se skvěle hodí do jakéhokoliv pokoje, můžete si ho dát na obývací stěnu, do ložnice, nebo také do dětského pokojíčku prostě kam budete chtít. Skvěle se hodí k rustikálnímu stylu Vašeho nábytku. Keramiku lze mýt v myčce. Keramika je zdobena tradičními slováckými vzory.

Keramické prasátko je skvělým dárkem pro Vaši rodinu, nebo přátelé. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

 Délka prasátka je 7 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika). Je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 3.6.2022
Naprosto.