Slepička

Kód: 930
230 Kč
Skladem

Ozdobný stojánek na vajíčko. Je dodáván bez vajíčka. Tento nadčasový keramický ozdobný stojánek na vajíčko ve tvaru slepičky je ideálním pomocníkem do Vaší kuchyně. Když dostanete chuť na vajíčko na měkko či na tvrdo, tato slepička Vám skvěle poslouží, vajíčko hezký drží v důlku a tak se Vám nemůže nikam zakutálet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento nadčasový keramický ozdobný stojánek na vajíčko ve tvaru slepičky je ideálním pomocníkem do Vaší kuchyně. Když dostanete chuť na vajíčko na měkko či na tvrdo, tato slepička Vám skvěle poslouží, vajíčko hezký drží v důlku a tak se Vám nemůže nikam zakutálet. Modro-bíla slepička je zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce.

Keramická slepička je originálním dárkem pro Vaši rodinu, nebo přátele. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky

 Výška je 8 centimetrů.
Průměr misky je 10 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 30.1.2023
hezké zboží
5
HK Avatar autora | 14.4.2020
Velmi krásný výrobek. A užitečný, již nakupuji podruhé.