Srdíčko

Kód: 994
364 Kč
Skladem

Zeleno-bílé srdce malované habánským vzorem. Keramické srdce s habánským motivem zelených květů se bude krásně vyjímat zejména na bílé zdi. Připevnit jej můžete hřebíčkem na zeď nebo přivázat na stuhu či kousek přírodního provázku a taktéž upevnit za zeď.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramické srdce s habánským motivem zelených květů se bude krásně vyjímat zejména na bílé zdi. Připevnit jej můžete hřebíčkem na zeď nebo přivázat na stuhu či kousek přírodního provázku a taktéž upevnit za zeď.

Srdíčko u vás vytvoří příjemnou domácí atmosféru jako ve staré slovácké chalupě. Můžete doplnit o další keramiku ve stejném dekoru a vytvořit tak hodnotný dar nejen k významným příležitostem. Na přání lze také srdíčko opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.

Výška 15 cm.
Šířka 17 cm.
 

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: