Zvoneček s ouškem

Kód: 846
191 Kč
Skladem

Zvoneček s ouškem malovaný červenou růží. Roztomilý zvoneček, který se nemůže dočkat, až na něj zazvoníte. Můžete s ním zvonit k obědu, dětem pro radost, nebo si snad budete zvonit na večerní klekání, které můžete dodnes slyšet na slováckých vesnicích?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztomilý zvoneček, který se nemůže dočkat, až na něj zazvoníte. Můžete s ním zvonit k obědu, dětem pro radost, nebo si snad budete zvonit na večerní klekání, které můžete dodnes slyšet na slováckých vesnicích? Vše je dovoleno. Zvoneček je malovaný typickým motivem červené slovácké růže. Spodní okraj je zdoben žlutou konturou. Můžete s ním ozdobit poličku či vitrínu svého obývacího pokoje nebo provléct mašli a zavěsit do prostoru.

Podarujte své přátele i rodinu tímto neobyčejným kouskem keramiky s duší, kterou mu vdechli slováčtí mistři hrnčíři. Tento originální dárek může být prvním nebo dalším z řady tupeské keramiky. Kombinujte a objevujte nepřeberné možnosti. Na přání lze také zvoneček opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Výška 9 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: