Džbánek s pyskem

Kód: 768
383 Kč
Skladem

Menší malovaný džbánek s pyskem. Když máte chuť třeba jen na trošku vína po práci, poslouží vám dobře tento menší džbánek s pyskem, malovaný motivem červené růže. Díky propracovanému tvaru vám neunikne ani kapka, vše podstatné skončí ve vaší skleničce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když máte chuť třeba jen na trošku vína po práci, poslouží vám dobře tento menší džbánek s pyskem, malovaný motivem červené růže. Díky propracovanému tvaru vám neunikne ani kapka, vše podstatné skončí ve vaší skleničce. Skvěle se bude hodit k prkénku s nakrájeným sýrem či kuličkami právě utržených hroznů ze slováckého vinohradu.

Tvoří hezký pár s větším džbánkem, a jsou nerozlučnými kamarády na všech vašich oslavách. Na přání lze také džbánek opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.

Objem
Výška 13 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 27.11.2020
Zachovávat dědictví otců, zde spíše u nejviditelnější části zručnost matek, je v dnešní době stále více opomíjeno, i když řeči politiků zní poněkud jinak. Ale vždy to nakonec zůstane na srdcařích, na nejobyčejnějších lidech, aby uchovali, co je krásné. A to platí na 100% i o tupeské keramice, což naprosto dokonale dokazuje tento džbánek s pyskem.