Keramický džbán

Kód: 741
1 129 Kč
Skladem

Výška 25 cm. Ručně malovaný, keramický džbán hezky vypadá na jídelním stole, při rodinném obědu, či návštěvě Vašich přátel. Jelikož je zdoben tradičními slováckými vzory, navodí správnou atmosféru venkovského domova.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně malovaný, keramický džbán hezky vypadá na jídelním stole, při rodinném obědu, či návštěvě Vašich přátel. Jelikož je zdoben tradičními slováckými vzory, navodí správnou atmosféru venkovského domova. Je tedy skvělým doplňkem do Vaší kuchyně. Co takhle upokojit své chutě čerstvě vymačkanou limonádou ? Neváhejte a objednejte nyní! Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovený keramický džbán je vhodným dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze džbánek opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

 Výška džbánu je 25 cm.

Džbán je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typických pro Moravu. Teplota výpalku je 960 -–980 °C. Džbán je glazovaný základní glazurou a dekorovaný štětci, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: