Sada aroma lamp

Kód: 1023
557 Kč
Momentálně nedostupné

Nemůžete se rozhodnout, kterou aromalampu zvolit? Pořiďte si celou sadu! Aromalampu využijete nejen doma v pracovně či obývacím pokoji, ale také v kanceláři. Pokud se zrovna necítíte ve své kůži, aromalampy vám tím rády pomohou, stačí mít navíc vonný olej a svíčku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemůžete se rozhodnout, kterou aromalampu zvolit? Pořiďte si celou sadu! Aromalampu využijete nejen doma v pracovně či obývacím pokoji, ale také v kanceláři. Pokud se zrovna necítíte ve své kůži, aromalampy vám tím rády pomohou, stačí mít navíc vonný olej a svíčku. Aromalampy mají hlubší rezervoár na vodu, takže nemusíte stále odbíhat vodu doplňovat, když se po nějaké době odpaří. Hezkou dekoraci tvoři vyřezávané motivy, kterým prosvítá tlumené světlo svíčky.

Aromalampy skvěle doplní další kameninové výrobky, nejlépe konvici či hrníček. Můžete samozřejmě přidat i další povedené kousky a vytvářet tak originální dárky k narozeninám, Vánocům, křtinám či promocím. Na přání lze také aromalampu opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.
Celková výška aromalamp 12 cm

Kameninové výrobky jsou velmi pevné a odolné, mají podobné vlastnosti jako porcelán. Je vhodná pro užití v interiéru i exteriéru, její životnost je velmi dlouhá. Každý kus je originál.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 10.12.2019
Úžasné,všichni,které jsem jimi obdarovala k narozeninám a jmeninám byli nadšení.Děkuji.