Cukřenka s pokličkou

Kód: 1020
383 Kč
Skladem

Cukřenka patří do čajové soupravy. Cukřenka s pokličkou patří do čajové soupravy. Je malovaná zelenou barvou s hnědými konturami. Do této ručně zhotovené cukřenky si můžete dát klasický cukr nebo ji můžete využit jako úschovnu bonbónů, když Vás zrovna bude honit mlsná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cukřenka s pokličkou patří do čajové soupravy. Je malovaná zelenou barvou s hnědými konturami. Do této ručně zhotovené cukřenky si můžete dát klasický cukr nebo ji můžete využit jako úschovnu bonbónů, když Vás zrovna bude honit mlsná. Cukřenku také můžete použít jako dekoraci. Cukřenka je zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce. Objednejte tento luxusní kousek právě u nás.

Ručně zhotovená malovaná cukřenka je úžasným dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška cukřenky s pokličkou je 10 centimetrů.

 Cukřenka je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Keramika je glazována základní glazurou a malována štětcem, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: