Cukřenka s ušima

Kód: 149
459 Kč
Skladem

Cukřenka s motivy květin. Cukřenka s překrásnými  motivy květin. Cukřenka se dokonale hodí, jako doplněk k Vašemu rustikálnímu stylu nábytku. Do této ručně zhotovené cukřenky si můžete dát klasický cukr či třtinový cukr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cukřenka s překrásnými motivy květin. Cukřenka se dokonale hodí jako doplněk k Vašemu rustikálnímu stylu nábytku. Do této ručně zhotovené cukřenky si můžete dát klasický cukr, či třtinový cukr, nebo ji můžete využit jako úschovnu Vaších oblíbených cukrovinek. Cukřenku také můžete použít jako dekoraci. Cukřenka je zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce. Objednejte tento luxusní kousek právě u nás.

Obdarujte svou rodinu či blízké touhle elegantní cukřenkou s oušky.  Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

 Výška cukřenky je 11 centimetrů.
Šířka cukřenky je 13 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: