Cukřenka s víčkem

Kód: 591
383 Kč
Skladem

7 cm bez víčka

2 cm víčko

Oslaďte si svůj život a kupte si tuto luxusní cukřenku s víčkem. Hodí se také jako úžasný doplněk, který Vašemu domu dokonale podtrhne rustikální styl nábytku? Tato keramická, ručně malovaná cukřenka je skvělou ozdobou do Vaší kuchyně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oslaďte si svůj život a kupte si tuto luxusní cukřenku s víčkem. Hodí se také jako úžasný doplněk, který Vašemu domu dokonale podtrhne rustikální styl nábytku? Tato keramická, ručně malovaná cukřenka je skvělou ozdobou do Vaší kuchyně. Cukřenka je zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce. Neváhejte a objednejte si tuto famózní cukřenku na našem e-shopu.

Ručně zhotovená malovaná cukřenka je úžasným dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze cukřenku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

7 cm bez víčka, 2 cm víčko

Cukřenka je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 –980 °C. Cukřenka je glazována základní glazurou a malována štětcem, technikou do syrové glazury.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ŠN Avatar autora | 7.5.2023
Krásně ručně malované. Co ovšem musím vyzdvihnout, tak je ochota a velmi lákavý přístup zaměstnanců!