Keramická malovaná cukřenka

Kód: 696
383 Kč
Skladem

Výška s víčkem 10 cm. Chybí Vám doma cukřenka ? Nebo hledáte doplněk do vašeho domu, který dokonale podtrhne rustikální styl Vašeho nábytku ? Tak to jste na správném místě. Tahle keramická, ručně malovaná cukřenka je skvělou ozdobou do Vaší kuchyně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chybí Vám doma cukřenka ? Nebo hledáte doplněk do vašeho domu, který dokonale podtrhne rustikální styl Vašeho nábytku ? Tak to jste na správném místě. Tahle keramická, ručně malovaná cukřenka je skvělou ozdobou do Vaší kuchyně. Cukřenka je zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovená malovaná cukřenka je oblíbený, originální dárek. Na přání lze cukřenku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška s víčkem cukřenky je 10 cm.

Cukřenka je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 - 980 °C. Cukřenka je glazována základní glazurou a malována štětcem, technikou do syrové glazury.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 20.11.2021
Velice krásná cukřenka. Velikost tak akorát, dobré zpracování a nádherná kresba.