Malovaná cukřenka se žlutým lemem

Kód: 1163
357 Kč
Momentálně nedostupné

Máte rádi klasický bílý cukr, třinový cukr, kostkový nebo snad cukr bridž? Ať si vyberete jakýkoliv, tato keramická cukřenka se jej ráda ujme. Cukřenka je malovaná typickým motivem červené růže, okraj včetně pokličky zdobí jasně žlutá kontura.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi klasický bílý cukr, třinový cukr, kostkový nebo snad cukr bridž? Ať si vyberete jakýkoliv, tato keramická cukřenka se jej ráda ujme. Cukřenka je malovaná typickým motivem červené růže, okraj včetně pokličky zdobí jasně žlutá kontura. Cukřenka rozsvítí váš stůl a bude báječně ladit s dalšími výrobky ve stejném dekoru.

Cukřenkou potěšíte dceru i sousedku, nadchne jistě i novomanžele, pokud jim cukřenku věnujete jako svatební dar. Kombinujte a objevujte nepřeberné možnosti tupeské keramiky, vytvořte si vlastní sadu výrobků! Na přání lze také cukřenku opatřit například jménem nebo jakýmkoliv popisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Výška včetně pokličky 11 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 3.3.2021
Praktická krásná věc!