Hodiny na zeď

Kód: 998
1 684 Kč
Skladem

Keramické hodiny. Tik tak, hodiny, jsou do každé rodiny... Tyto keramické hodiny jsou dalším skvělým výrobkem z dílny slováckých mistrů hrnčířů. Rozšiřují řadu výrobků s habánským vzorem, můžete tedy vybavit svou domácnost od hrnečku přes talíře, vázy až po tyto překrásné hodiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tik tak, hodiny, jsou do každé rodiny... Tyto keramické hodiny jsou dalším skvělým výrobkem z dílny slováckých mistrů hrnčířů. Rozšiřují řadu výrobků s habánským vzorem, můžete tedy vybavit svou domácnost od hrnečku přes talíře, vázy až po tyto překrásné hodiny. Zelená barva uklidňuje, skvěle se tedy hodí do vaší pracovny nebo kuchyně.

Ruční keramika má svůj příběh, který nikdy neomrzí. Poradujte rodinu či sebe a neuděláte chybu, protože tato keramika je nadčasová. Na přání lze také hodiny opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Průměr 28 centimetrů. Německý strojek Quartz, napájený tužkovou baterií. Baterie není součástí dodávky.
 

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EP Avatar autora | 15.2.2022
Vypadají krásně, povezeme je na chalupu.
5
VS Avatar autora | 11.11.2021
Doporučuji
5
PL Avatar autora | 29.10.2021
Hodiny vypadaji na chalupe nadherne, moc pekne provedeni.
5
ET Avatar autora | 30.4.2020
pěkný-spokojená