Keramické hodiny

Kód: 927
1 684 Kč
Skladem

Keramické hodiny s modrou růží. Hledáte originální dárek k narozeninám pro Vašeho blízkého, který je vášnivým sběratelem keramiky? Pokud ano, tak jste na správném místě! Ručně zhotovená, modro-bílá Madona s Ježíškem je skvělou ozdobou do Vašeho domu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte originální dárek k narozeninám pro Vašeho blízkého, který je vášnivým sběratelem keramiky? Pokud ano, tak jste na správném místě! Ručně zhotovená, modro-bílá Madona s Ježíškem je skvělou ozdobou do Vašeho domu. Hezký se bude vyjímat na poličce, či jiném kusu nábytku. Keramika je zdobena tradičními slováckými vzory.

Obdarujte svou rodinu, či blízké tímto elegantním keramickým kouskem.  Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Průměr 28 cm. Německý strojek Quartz, napájený tužkovou baterií. Baterie není součástí dodávky.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika). Je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: