Keramické nástěnné hodiny

Kód: 985
1 359 Kč
Skladem

Keramické hodiny malované slováckou červenou růží. Růží není nikdy dost, kupte si je třeba jen pro radost! Tyto keramické hodiny jsou dalším skvělým výrobkem z dílny slováckých mistrů hrnčířů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růží není nikdy dost, kupte si je třeba jen pro radost! Tyto keramické hodiny jsou dalším skvělým výrobkem z dílny slováckých mistrů hrnčířů. Rozšiřují řadu výrobků s motivem červené růže, můžete tedy vybavit svou domácnost od hrnečku přes talíře, vázy až po tyto překrásné hodiny. Jasné barvy vám v kuchyni navodí tu správnou atmosféru slovácké chalupy.

Ruční keramika má svůj příběh, který nikdy neomrzí. Poradujte rodinu či sebe a neuděláte chybu, protože tato keramika je nadčasová. Na přání lze také hodiny opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Průměr 25 centimetrů. Německý strojek Quartz, napájený tužkovou baterií. Baterie není součástí dodávky.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
7x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AH Avatar autora | 12.12.2022
Áno.
5
HM Avatar autora | 3.10.2021
Jsem velmi spokojena, mám z tupeské keramiky vyzdobenou kuchyň již mnoho let. Jsem ráda, že jsem doplnila ve stejné stylu.
5
HP Avatar autora | 20.4.2021
krásně malované, tak teď jen aby přesně šlapaly
5
LM Avatar autora | 11.6.2020
S produktem jsme spokojeni,objednávka přišla v pořádku podle našich představ