Hrneček baňatý

Kód: 1019
287 Kč
Skladem

Baňatý hrneček je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Baňatý hrneček je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Udělejte svojí návštěvě hrnek dobré kávy či čaje do tohoto okouzlujícího ručně zhotoveného hrnku. Nebo si vyzdobte svůj domov a použijte hrníček jako dekoraci, dokonale podtrhne rustikální styl Vašeho nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baňatý hrneček je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Udělejte svojí návštěvě hrnek dobré kávy či čaje do tohoto okouzlujícího ručně zhotoveného hrnku. Nebo si vyzdobte svůj domov a použijte hrníček jako dekoraci, dokonale podtrhne rustikální styl Vašeho nábytku. Hrnek je zdoben tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce. Objednejte si tento úžasný kousek právě u nás!

Ručně zhotovený a malovaný hrníček je úžasným dárkem pro členy rodiny či Vaše přátelé. Hrníček je zdoben tradičními slováckými vzory. Na přání lze hrníček opatřit jménem nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Objem hrnečku je 0,25 l.
Výška je 8 centimetrů.
Šířka je 8 centimetrů.

Hrnek je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Keramika je glazována základní glazurou a malována štětcem, technikou do syrové glazury.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 14.1.2022
Jsem velni spokojená, hrníček je moc pěkný a dobře se drží:-)