Hrnek baňatý 0,25 l

Kód: 678
287 Kč
Skladem

Výška 8 cm, objem 0,25 litru. Tento okouzlující, baňatý, ručně malovaný hrnek je vhodný na denní užívání, nebo také jako doplněk do Vašeho bytu, či domu. Hrnek je zdoben tradičními slováckými vzory. No řekněte sami, není Tupeská keramika prostě úžasná?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento okouzlující, baňatý, ručně malovaný hrnek je vhodný na denní užívání, nebo také jako doplněk do Vašeho bytu, či domu. Hrnek je zdoben tradičními slováckými vzory. No řekněte sami, není Tupeská keramika prostě úžasná? Objednávejte tyhle originální kousky právě na našem e-shopu. Ručíme Vám, že budete maximálně spokojení. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovený a malovaný hrníček je oblíbený, originální dárek. Hrníček je zdoben tradičními slováckými vzory. Na přání lze hrníček opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška hrnku je 8 cm, objem 0,25 litru.

Hrnek je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 -–980 °C. Hrnek je glazovaný základní glazurou a malovaný štětci, technikou do syrové glazury.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: