Hrnek baňatý

Kód: 1030
345 Kč
Skladem

Hrnek baňatý je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Hrnek baňatý je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Barevně malovaný hrnek Vás okouzlí svou precizní prací a také ručně malovanými, slováckými vzory.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrnek baňatý je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Barevně malovaný hrnek Vás okouzlí svou precizní prací a také ručně malovanými, slováckými vzory. Je úžasným doplňkem do Vašeho obydlí, nebo jako ozdoba na polici. Také se hezký hodí k Vašemu rustikálnímu stylu  nábytku. Překvapte své smysly šálkem dobré kávy. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovený a malovaný hrníček je oblíbený, originální dárek. Je zdoben tradičními slováckými vzory. Na přání lze hrníček opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Keramický hrnek lze použít k běžnému užívání jako hrnek na kávu, čaj, nebo jako dekorace.

Objem hrnku je 0,5 l. 
Výška je 10 centimetrů.
Šířka je 11 centimetrů.

Hrnek je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Hrnek je glazovaný základní glazurou a malovaný štětci, technikou do syrové glazury.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ES Avatar autora | 22.7.2023
Krásně malovaný, dostatečně veliký. Děkuji. :-)