Hrnek na čaj

Kód: 1031
345 Kč
Skladem

Hrnek na čaj je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Hrnek na čaj je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Hezky se bude vyjímat na Vaší poličce jako doplněk  nebo si můžete skvěle nastartovat ráno půl litrem Vaším oblíbeným ovocným čajem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrnek na čaj je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Hezky se bude vyjímat na Vaší poličce jako doplněk  nebo si můžete skvěle nastartovat ráno půl litrem Vaším oblíbeným ovocným čajem. Překvapte své smysly hrnkem horkého čaje. Hrnek je zdoben tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovený malovaný hrnek je úžasným dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Objem hrnku je 0,5 l. 
Výška je 11,5 centimetrů.
Šířka je 10 centimetrů

Hrnek je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Keramika je glazována základní glazurou a malována štětcem, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: