Hrnek na kávu

Kód: 1032
287 Kč
Skladem

Ideální hrnek na kávu je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Ideální hrnek na kávu je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Tento ručně zhotovený keramický výrobek nelze přehlednou. Svým tradičním slováckým ručně malovaným zdobením je úžasným doplňkem do Vašeho obydlí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální hrnek na kávu je malovaný zelenou barvou s hnědou konturou. Tento ručně zhotovený keramický výrobek nelze přehlednou. Svým tradičním slováckým ručně malovaným zdobením je úžasným doplňkem do Vašeho obydlí. Skvěle podtrhne rustikální styl Vašeho nábytku. Objednejte si u nás tento originální hrnek a udělejte si doma hrnek dobré kávy. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovený malovaný hrnek je úžasným dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Objem hrnečku je 0,25 l. 
Výška je 10 centimetrů.
Šířka je 8 centimetrů.

Hrnek je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Keramika je glazována základní glazurou a malována štětcem, technikou do syrové glazury.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: